אודות

ד"ר צח שרוני נולד בישראל ב-1972. בסיום התיכון הוא התגייס לעתודה האקדמאית, ולמד בפקולטה לרפואה בטכניון בחיפה. את שירותו הצבאי הסדיר עשה בחיל הרפואה בתפקידים שונים, החל משירות קרבי כרופא גדוד שריון, וכלה בתפקידי רפואה מחוזית בצבא.
ד"ר צח שרוני החל את דרכו במחלקה לכירורגיה פלסטית בקריה הרפואית רמב"ם ב-1998, עם סיום לימודי הרפואה, ומאז הוא נוטל חלק בפעילות המחלקה. לאחר סיום ההתמחות, עבר ד"ר שרוני השתלמויות רבות באירופה, בין היתר בבריטניה, בלגיה, הולנד, איטליה וטורקיה.
כיום ד"ר שרוני נמנה על צוות המומחים במחלקה לכירורגיה פלסטית בקריה הרפואית רמב"ם, והוא מרכז את הטיפול בתחום המומים המולדים. במסגרת עבודתו ברמב"ם הוא ביצע אלפי ניתוחים, בתחומים שונים כגון כוויות, גידולי העור, שחזורים, טיפול במומים וניתוחים אסתטיים. במקביל לעבודה הקלינית, ד"ר שרוני נמנה על צוות המחקר במחלקה, והוא כתב ופרסם מאמרים בעיתונים המקצועיים המובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית.
ד"ר שרוני הוא בוגר קורס חוות דעת משפטית של ההסתדרות הרפואית בישראל, ומוסמך לתת חוות דעת רופא מומחה לבית המשפט. ד"ר שרוני עוסק בפעילות התנדבותית בארגון Operation Smile העולמי, ובמסגרתו הוא מנתח מקרים רבים של מומים מולדים ברחבי העולם. חלק מהכנסות הקליניקה הפרטית נתרם לארגון Operation Smile למימון הפעילות במדינות נזקקות.

הקליניקה של ד״ר שרוני

לד"ר שרוני קליניקה פרטית בחיפה, במגדלי כיכר האודיטוריום, שדרות הנשיא 134 (צמוד לאודיטוריום במרכז הכרמל).
בקליניקה הפרטית בחיפה מבוצעים טיפולים כגון הסרת נגעים, וניתן יעוץ לניתוחים שונים ומגוונים, כאשר הדגש הוא על תחום האסתטיקה.
הניתוחים האסתטיים מתבצעים באחד מבתי החולים הפרטיים בחיפה (איטלקי, אלישע).

שירות מעקב צמוד

בנוסף לטיפול האישי והמקצועי של ד"ר שרוני, הקליניקה מציעה שירות ייחודי המעניק מעקב צמוד, החל מהייעוץ, דרך טרום הניתוח וההתאוששות, ועד לסיום הביקורות, של הגב' עדי ירחי – אחות מוסמכת, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום הכירורגיה הפלסטית האסתטית.